INTERNETOWA STREFA UCZESTNIKA

Jeśli jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w warsztatach koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami:

 1. Wszystkie warsztaty w trakcie Konferencji odbywają się w grupach do 40 osób.
 2. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 3. Pierwszeństwo wstępu na dany warsztat mają osoby z wcześniej zarezerwowanym miejscem (80% miejsc).
 4. Wcześniejszej rezerwacji miejsca mogą dokonać,  jedynie zarejestrowani uczestnicy z opłaconym udziałem w Konferencji.
 5. Aby skorzystać z dokonanej wcześniej rezerwacji należy pojawić się przed odpowiednią salą warsztatową na co najmniej 5 minut przed rozpoczęciem danego warsztatu.
  Uwaga! Osoby, które pojawią się później mogą nie zostać wpuszczone na salę pomimo wcześniej dokonanej rezerwacji – ich miejsce może zostać zajęte przez innych uczestników zainteresowanych warsztatem.
 6. Wcześniejsza rezerwacja miejsca na warsztatach ma miejsce tylko online i zostanie uruchomiona w piątek 20 maja 2022 o godz. 9:00. – obejmuje 80% miejsc.

Jak wcześniej zarezerwować miejsce na danym warsztacie:

 1. Wszystkie zarejestrowane osoby z opłaconym fee otrzymają mailowo w środę 18 maja 2022 do godz. 22:00 informację, w skład której wchodzą:
  • indywidualny kod QR szybkiej rejestracji na miejscu,
  • pakiet dostępowy do Strefy Uczestnika Platformy Cyfrowej zawierający link, indywidualny login (jest nim email uczestnika podany w trakcie rejestracji) i hasło.
 2. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie SPAM-u.
 3. Po zalogowaniu się do Strefy Uczestnika należy wybrać opcję Warsztaty. Pojawi się odpowiedni formularz.
 4. Decydująca jest kolejność zgłoszeń.
 5. W przypadku opłat i rejestracji po 17 maja 2022 dostęp do Strefy Uczestnika jest aktywowany najpóźniej w następnym dniu roboczym po zarejestrowaniu płatności na koncie Biura Organizacyjnego.
 6. Od  środy 18 maja 2022 dostęp do strony logowania do Strefy Uczestnika będzie możliwy także ze strony głównej Konferencji. Jeżeli  adres email został zarejestrowany w systemie i dotyczy opłaconego zgłoszenia, będzie można skorzystać z opcji przypomnienia kodu.