Przed przyjazdem na Konferencję

I. Zwróć uwagę na maile, które powinny przyjść do Ciebie przed Konferencją!

W środę 18 maja 2022 do godz. 20:00 otrzymasz mailem na adres podany w rejestracji:

  • Link i kod potrzebny do zalogowania się do Internetowej Strefy Uczestnika. (Do Strefy logujesz się za pomocą swojego adresu email i otrzymanego kodu).

W czwartek 19 kwietnia 2022 do godz. 20:00 otrzymasz mailem na adres podany w rejestracji:

  • Zaproszenie z kodem QR pozwalającym na szybką rejestrację i odbiór identyfikatora, niezbędnego do poruszania się na terenie Konferencji.

W razie potrzeby sprawdź SPAM. Jeżeli do czwartku rano pierwszy z maili nie dotarł, KONIECZNIE skontaktuj się z nami (Biurem Organizacyjnym).

W przypadku rejestracji firmowych, prosimy dopilnuj, aby przekazano nam Twój aktualnie używany adres email (nie będzie on używany w żadnych innych celach poza celami organizacyjnymi związanymi z Konferencją).

II. Sprawdź dane logowania do Internetowej Strefy Uczestnika

Internetowa Strefa Uczestnika to miejsce, w którym przed Konferencją zapiszesz się na warsztaty i znajdziesz materiały udostępnione przez naszych partnerów a finalnie także certyfikat.

Czytaj więcej o zapisach na warsztaty…

ODWIEDŹ INTERNETOWĄ STREFĘ UCZESTNIKA

III. Ściągnij aplikację mobilną lub wydrukuj swoją wersję programu

Najbardziej aktualny program dostępny jest – w wersji interaktywnej w Aplikacji Mobilnej oraz w Internetowej Strefie Uczestnika oraz – w wersji pdf, do druku, tu na stronie: https://konferencja2022.pta.med.pl/program/.

Uwaga! W teczce uczestnika nie znajdziesz wydrukowanej wersji programu.

POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ

Na Konferencji (parę informacji organizacyjnych)

Parking

Wszystkie osoby, które nie są zakwaterowane w hotelu Copernicus, prosimy o pozostawienie swoich samochodów na parkingach swoich hoteli. Parking hotelu Copernicus jest dodatkowo płatny.

Godziny pracy recepcji Konferencji, rejestracja obecności na miejscu

  • Środa, 25.05.2022: 13:00 – 20:00
  • Czwartek,  26.05.2022: 7:00 – 20:00
  • Piątek, 27.05.2022: 7:00 – 20:00
  • Sobota, 28.05.2022: 8:30 – 13:00

Realizacja płatności na miejscu

Płatność na miejscu możliwa jest jedynie kartami VISA i Mastercard lub gotówką.

Sprawdź aktualny cennik…

Udział w warsztatach (sala Luna)

Wszystkie warsztaty w trakcie Konferencji odbywają się w grupach do 40 osób. Pierwszeństwo wstępu na dany warsztat mają osoby z wcześniej zarezerwowanym miejscem. Aby skorzystać z dokonanej wcześniej rezerwacji należy pojawić się przed odpowiednią salą warsztatową na co najmniej 5 minut przed rozpoczęciem danego warsztatu.
Uwaga! Osoby, które pojawią się później mogą nie zostać wpuszczone na salę pomimo wcześniej dokonanej rezerwacji – ich miejsce może zostać zajęte przez innych uczestników zainteresowanych warsztatem.

EMMA Cafe (sala Klubowa, piątek)

Dodatkowe zaproszenia na spotkania tematyczne EMMA MDT można odebrać na stoisku firmy. (Limit miejsc na spotkaniu: 80)

Konkurs wiedzy – ALLERGO-EXPLORATOR 2022

W piątek 27.05.2022 o godz. 9:00 zapraszamy na “Sesję interaktywna dla specjalizujących się”. Zachęcamy do wzięcia udziału w teście. 8 sekcji problemowych PTA przedstawia ciekawe przypadki diagnostyczne i terapeutyczne w postaci pytań i odpowiedzi. Na najlepszych i najszybszych czekają pakiety uczestnictwa w VII Klinicznym Forum Ekspertów (29.09-01.10.2022, hotel Double Tree by Hilton, Warszawa).
Czytaj więcej….

Imprezy towarzyszące

Firma EMMA MDT serdecznie wszystkich zaprasza w piątek, 27 maja 2022 o godz. 21:00 na  “Wieczór ze STREFĄ ALERGII”, któremu będzie towarzyszył „Recital kabaretowy Artura Andrusa”.
Występ jest w całości finansowany ze środków firmy EMMA MDT.
Wstęp dla uczestników Konferencji jest bezpłatny.
Występ nie jest finansowany ze środków pozyskanych od firm członkowskich INFARMA.

Zobacz zaproszenie…

Strefa cateringu 

Opłata zjazdowa obejmuje:

  • przerwy kawowe
  • lunch w czwartek i piątek
  • kolacje w środę, czwartek i piątek. Kolacja w czwartek ma formę kolacji grillowej

Lunche i kolacje wydawane są w namiocie zewnętrznym.

Po Konferencji

Certyfikaty wydawane są jedynie w wersji elektronicznej i będą dostępne do pobrania z Internetowej Strefy Uczestnika po zakończeniu Konferencji. Otrzymają je tylko uczestnicy obecni na Konferencji.

Za udział w Konferencji zostanie przyznanych 16 punktów edukacyjnych doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z 2002 r. Nr 21, poz. 204, z późn. zm.)